logo

kafel 1 

kafel 2

kafel 3

Kontakt tel:                               727 507 307

Kontakt e-mail: wesele@palac-zelazno.pl

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Opinie na temat wesel w Pałacu Żelazno

"Nasze wesele odbyło się w czerwcu 2015. Mieliśmy ponad 100 gości. Organizacja była na najwyższym poziomie, a obsługa bardzo profesjonalna. Przygotowania trwały wiele miesięcy, a impreza była naprawdę dopięta na ostatni guzik. Nawet najmniejsze szczegóły w programie weselnym nie zostały przeoczone. Pałac Żelazno jest miejscem szczególnym, jeśli chodzi o takie uroczystości jak wesele. Można tam liczyć na fantastyczne jedzenie, piękne otoczenie i super obsługę, a do tego właścicielka pałacu ma wielkie doświadczenie w organizacji ślubów i zawsze służy radą i pomocą. Zanim znaleźliśmy i zdecydowaliśmy się na Pałac Żelazno, obejrzeliśmy wiele innych lokali, ale wystarczyło, że przekroczyliśmy próg pałacu i od razu podjęliśmy decyzję, że nasze wesele odbędzie się właśnie tam. Jeszcze raz gorące podziękowania dla całej ekipy za doskonałą i profesjonalną organizację oraz pomoc w zaplanowaniu i przeprowadzeniu tej uroczystości. Wszystkim nowożeńcom z całego serca polecamy to miejsce”.

Asia i Kamil W.

"Wszystkim narzeczonym serdecznie polecam organiżację wesela w Pałacu Żelazno. Nasze zaślubiny odbyły się w cudownym parku, na świeżym powietrzu - goście byli zachwyceni. A samo przyjęcie w zjawiskowej sali balowej to było coś wspaniałego. Czułam się jak prawdziwa księżniczka. Jedzenie wyborne, duże porcje potraw, obsługa przemiła i profesjonalna, a wnętrza pałacu idealne do zorganizowania sesji zdjęciowej. Całemu personelowi i właścicielom Pałacu Żelazno dziękuje za pomoc i najwspanialsze wesele pod słońcem".

Ewelina z Wrocławia

"Nasz najpiękniejszy dzień w życiu został zorganizowany w Pałacu Żelazno. Obiecali, że będzie "jak z bajki" i tak rzeczywiście było. Przepiękna sala, przepyszne jedzenie, przemiła obsługa. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Podziękowania dla właścicielki oraz obsługi i kucharzy, którzy dbali o najdrobniejsze szczegóły i zachwycali podniebienia gości. Superlatywy można by pisać bez końca. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów".

Mirek i Monika

"Gorące podziękowania za zorganizowanie wesela marzeń. Wszystko było perfekcyjne począwszy od wystroju sali, jakości i smaku dań, po obsługę. Panie kelnerki i kucharki  -rewelacja, niezastąpione pomocne, zawsze uśmiechnięte. Pełen profesjonalizm. W skali od 1-10 oceniamy pałac na 10+. Wart polecania każdej przyszłej parze młodej. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko. Było świetnie".

Kamila

"Dziękujemy za wspaniałe wesele, profesjonalną obsługę, pyszne jedzenie. Było super. Z pewnością do Was wrócimy"

Aleksandra i Michał Sz.